- Бренд:
- Код товару:E-4058075386648
- Доступно:Немає в наявностi
1 155 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Панель світлодіодна LEDVANCE ECO PANEL 600x600 36W/4000 K. Переваги продукту: освітлення з низьким коефіцієнтом пульсації завдяки застосуванню поліпшеного драйверу; економія енергії завдяки високій світловіддачі до 90 лм/Вт; швидке вбудовування в стелю завдяки простій монтажній системі.
| Характеристики | |
| Вага, кг | 1.8 |
| Додатково | випробування на займистість від розпеченого дроту |
| живлення | 200-240В, АС 50/60Гц |
| клас захисту | II |
| Коефіцієнт передачі кольору | 80 |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | холодний білий (4000 K) |
| Кут випромінювання | 120° |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Монтажний розмір, мм | 580х580 |
| Особливості | група фотобіологічної безпеки |
| Потужність, Вт | 36 |
| Робоча температура | -10 - +45 °C |
| Розміри, мм | 595х595х34 |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Світловий потік, лм | 3240 |
| Сертифікат | CE |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Тип | світлодіодні панелі |









































































































