- Бренд:
- Код товару:D-airbase-3.black
- Доступно:Немає в наявностi
846 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Promate AirBase-3 - потужна підставка для охолодження ноутбука, яка з легкістю впорається навіть з геймерською технікою. Чотири 140-мм вентилятора з підсвіткою під металевою перфорованою поверхнею, регулювання кута нахилу та інтенсивності охолодження і все це за демократичною ціною.
Особливості:
4 потужних безшумних вентилятора з підсвіткою: Розміром 140х140х20 мм зі швидкістю обертання 1200 об/хв генерують 75 CFM повітряного потоку. Вбудований регулятор дозволяє вмикати/вимикати охолодження та виставляти його ефективність.
Регулювання нахилу: Розташуй ноутбук під зручним для себе кутом.
Антиковзна основа: Спеціальні п’ятаки зафіксують підставку на місці, а складні упори утримають ноутбук навіть при крутих кутах нахилу.
Якісні матеріали: Вогнетривкий ABS пластик (без зайвого запаху), перфорована поверхня з металу та вентилятори зі збільшеним ресурсом підшипників, забезпечать довговічність ґаджета.
Живлення через USB: Підключай AirBase-3 до ноутбука через USB-A кабель, який йде в комплекті. У підставці є додатковий USB порт, щоб не втрачати функціональність.
Широка сумісність: Підходить для всіх ноутбуків з діагоналлю до 17 дюймів.
| Характеристики | |
| Вага | 720 г |
| Габарити | 403х285х30 мм |
| живлення | Від USB |
| Кількість вентиляторів | 4 |
| Кількість виходів USB2.0 | 1 |
| Кількість виходів USB3.0 | Ні |
| Колір | Чорний |
| Максимальная диагональ устройства | 17" |
| Матеріал | метал, пластик |
| Повітряний потік | 75 CFM |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Розміри вентилятора | 140х140 мм |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Тип охолодження | активно |
| Швидкість обертання | 1200 об/хв |





























































































































