- Бренд:
- Код товару:D-CP950
- Доступно:В наявності
1 737 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
GamePro CP950 — ефективна охолоджувальна підставка для ноутбуків із потужним 140 мм вентилятором (300–2200 об/хв) і подвійним захистом від пилу. Магнітна ущільнювальна прокладка покращує повітряний потік, а регульований кут нахилу (8 рівнів, 20°–45°) забезпечує комфорт. RGB-підсвічування, LCD-дисплей, 2 USB Type-A порти та знімна підставка для смартфона додають зручності й стилю.
| Характеристики | |
| Вага | 1240 г |
| Габарити | 428х316х58 мм |
| живлення | Від USB |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | Ні |
| Колір | Чорний |
| Максимальная диагональ устройства | 19" |
| Матеріал | метал, пластик |
| Повітряний потік | немає даних |
| Рівень шуму | 28-52 дБ |
| Розміри вентилятора | 140х140 мм |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Тип охолодження | активно |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |















































































































