- Бренд:
- Код товару:D-CP680
- Доступно:Немає в наявностi
985 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Охолоджувальна підставка для ноутбука GamePro CP680 – це потужна система охолодження, що має вісім потужних вентиляторів діаметром 70мм, які обертаються з частотою до 2500 обертів на хвилину. Це означає, що вони здатні забезпечити ефективне охолодження вашого ноутбука, уникаючи перегріву та зберігаючи його продуктивність на високому рівні.
Дві незалежні ніжки підставки із можливістю налаштування кута нахилу, дають можливість обрати найзручніше положення для користувача. Всього доступно 7 рівнів налаштування.
Справжньою окрасою пристрою є RGB-підсвічування, яким можна легко керувати за допомогою сенсорної кнопки на панелі. Можливість вибору будь-якого кольору або налаштування підсвічування відповідно до настрою додає унікальності та стилю.
Окрім цього, підставка оснащена двома USB-роз’ємами для підключення додаткових пристроїв, що забезпечує повну універсальність у використанні.
Матеріали, використані для створення цього аксесуара, – високоякісний АБС-пластик та міцна залізна сітка, що гарантує довговічність та надійність використання.
З CP680 кожна робоча або розважальна сесія стане ще комфортнішою та стильнішою. Лише підключити, налаштувати та насолоджуватися ідеальним поєднанням функціональності та дизайну.
| Характеристики | |
| Вага | 1230 г |
| Габарити | 400х300х26 мм |
| живлення | Від USB |
| Кількість вентиляторів | 8 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | Ні |
| Колір | Чорний |
| Максимальная диагональ устройства | 17.3" |
| Матеріал | метал, пластик |
| Повітряний потік | немає даних |
| Рівень шуму | 17-20 дБ |
| Розміри вентилятора | 70х70 мм |
| Тип | охолодна підставка для ноутбука |
| Тип охолодження | активно |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |



















































































































































