- Бренд:
- Код товару:E-BAA800SA
- Доступно:Немає в наявностi
Компактні універсальні біноклі з регулятором збільшення в діапазоні від 8 до 24 разів, об’єктивом 25 мм і надзвичайно зручним керуванням масштабуванням. Лінзи Nikon із багатошаровим покриттям дають змогу бачити яскраві чіткі зображення, а поворотно-зсувні гумові наочники окуляра дозволяють легко і правильно розташувати око в точці фокуса. Завдяки легкому корпусу та конструкції, що дає змогу надійно та зручно тримати бінокль у руці, вони ідеально підходять для огляду цікавих місць під час подорожі або спостереження за спортивними подіями.
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.305 кг |
| Винос точки візування, мм | 13 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Кут поля зору | 4.6 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 4 м |
| Максимальна кратність | 24 x |
| Поле огляду на 1000 м | 80 м |
| Призма Порро | 1 |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 3.1 мм |
| Розміри, мм | 123x109x51 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 9.6 |




































































































































