- Бренд:
- Код товару:E-BAA804SB
- Доступно:Немає в наявностi
Легкий і компактний бінокль, який стане корисним помічником на спортивні події, театральні вистави і просто незамінним помічником у подорожах. І його вартість приємно Вас порадує!
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.195 кг |
| Винос точки візування, мм | 8.3 |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Колір | Червоний |
| Кут поля зору | 5 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Максимальна кратність | 10 x |
| Оптична конструкція | призма Roof |
| Поле огляду на 1000 м | 87 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.1 мм |
| Розміри, мм | 87x104x34 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 4.4 |











































































































































