- ...
- Головна
- Туризм, спорт, відпочинок
- Біноклі, монокуляри, підзорні труби
Nikon Aculon T01[BAA803SB]
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:E-BAA803SB
- Доступно:Немає в наявностi
Легкий і компактний бінокль, який стане корисним помічником на спортивні події, театральні вистави і просто незамінним помічником у подорожах. І його вартість приємно Вас порадує!
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.195 кг |
| Винос точки візування, мм | 10.3 |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Кут поля зору | 6 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Максимальна кратність | 8 x |
| Оптична конструкція | призма Roof |
| Поле огляду на 1000 м | 110 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Розміри, мм | 87x104x34 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 6.8 |
Ви дивились
Кредитний роздiл









































































































































