- Бренд:
- Код товару:E-BAA803SA
- Доступно:Немає в наявностi
Легкий і компактний бінокль, який стане корисним помічником на спортивні події, театральні вистави і просто незамінним помічником у подорожах. І його вартість приємно Вас порадує!
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.195 кг |
| Винос точки візування, мм | 10.3 |
| Діаметр об'єктива | 21 мм |
| Кут поля зору | 47.5 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Максимальна кратність | 8 x |
| Матеріал корпуса | прогумований пластик |
| Особливості | Roof-призму |
| Покриття лінз | з багатошаровим просвітлюючим покриттям |
| Поле огляду на 1000 м | 110 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Розміри, мм | 87x104x195 |
| Тип кратності | Фіксована |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 6.8 |










































































































































