- ...
- Головна
- Туризм, спорт, відпочинок
- Біноклі, монокуляри, підзорні труби
Nikon Aculon A30[BAA808SA]
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:E-BAA808SA
- Доступно:Немає в наявностi
Бінокль Nikon Aculon A30 завдяки компактним розмірам і складаної конструкції чудово підійде для активного відпочинку або тривалих подорожей. Прогумований корпус.
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.275 кг |
| Винос точки візування, мм | 13 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Кут поля зору | 6.3 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Максимальна кратність | 10 x |
| Особливості | Roof-призму |
| Поле огляду на 1000 м | 87 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Розміри, мм | 122 х 115 х 44 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 6.3 |
Ви дивились
Кредитний роздiл

















































































































![Nikon Aculon A30[BAA807SA] Nikon Aculon A30[BAA807SA]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/no_image-400x400.png)












