- Бренд:
- Код товару:E-BAA807SB
- Доступно:Немає в наявностi
Біноклі ACULON A30 перенесуть вас у самий центр дійства. Переглядайте спортивні події за допомогою об’єктива діаметром 25 мм та лінз із багатошаровим покриттям та насолоджуйтесь об’ємним, яскравим та чітким зображенням.
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.275 кг |
| Винос точки візування, мм | 15 |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Колір | сріблястий |
| Мінімальна відстань фокусування | 3 м |
| Максимальна кратність | 8 x |
| Оптична конструкція | призма Roof |
| Особливості | Прогумований корпус |
| Поле огляду на 1000 м | 105 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 3.1 мм |
| Розміри, мм | 125x115x44 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 9.6 |



















































































































