- Бренд:
- Код товару:E-BAA818SA
- Доступно:Немає в наявностi
ACULON A211 – це надзвичайно ефективна оптика за привабливою ціною. Об’єктиви з багатошаровим покриттям і лінзи об’єктива великих діаметрів на вибір забезпечують надзвичайно яскраві зображення та широке поле зору. Захопливі візуальні враження завдяки використанню асферичних лінз для окуляра.
| Характеристики | |
| Відстань від лінзі окуляра до ока | 8.6 мм |
| Вага | Вага: 0.96 кг |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Кут поля зору | 36.7 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 15 м |
| Мінімальна кратність | 10 x |
| Максимальна кратність | 22 x |
| Матеріал корпуса | прогумований |
| Покриття лінз | з багатошаровим просвітлюючим покриттям |
| Поле огляду на 1000 м | 66 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5 мм |
| Тип кратності | змінна |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 25 |





















































































































