- Бренд:
- Код товару:E-BAA817SA
- Доступно:Немає в наявностi
ACULON A211 – це надзвичайно ефективна оптика за привабливою ціною. Об’єктиви з багатошаровим покриттям і лінзи об’єктива великих діаметрів на вибір забезпечують надзвичайно яскраві зображення та широке поле зору. Захопливі візуальні враження завдяки використанню асферичних лінз для окуляра.
| Характеристики | |
| Відстань від лінзі окуляра до ока | 10.3 мм |
| Вага | 0.825 кг |
| Винос точки візування, мм | 10.3 |
| Водостійкість | 1 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Зум: важелем трансфокатора на правому окулярі |
| Колір | Чорний |
| Кут поля зору | 35.6 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 13 м |
| Мінімальна кратність | 8 x |
| Максимальна кратність | 18 x |
| Матеріал корпуса | прогумований пластик |
| Особливості | Асферичні лінзи |
| Покриття лінз | з багатошаровим просвітлюючим покриттям |
| Поле огляду на 1000 м | 80 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 5.3 мм |
| Розміри, мм | 163 х 185 |
| Тип кратності | змінна |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 28.1 |

















































































































