- Бренд:
- Код товару:E-BAA816SA
- Доступно:Немає в наявностi
| Характеристики | |
| Вага | Вага: 0.925 кг |
| Винос точки візування, мм | 12.6 |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Додаткові характеристики | Поворотно-висувні наочники з декількома фіксованими положеннями |
| Колір | Чорний |
| Кут поля зору | 60.8 град. |
| Мінімальна відстань фокусування | 9 м |
| Максимальна кратність | 16 x |
| Особливості | Асферичні лінзи |
| Покриття лінз | з багатошаровим просвітлюючим покриттям |
| Поле огляду на 1000 м | 73 м |
| Регулювання міжосьового відстані | 56 - 72 мм |
| Розмір вихідної зіниці | 3.1 мм |
| Розміри, мм | 179 х 197 |
| Тип приладу | бінокль |
| Яскравість екрану | 9.6 |





















































































































