- Бренд:
- Код товару:NW01386
- Доступно:Немає в наявностi
6 306 грн.
Немає в наявностi
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Bluetooth | |
| aptX | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.1 |
| Специфікація Bluetooth | A2DP, AVRCP |
| Аудіо характеристики | |
| Активне шумозаглушення | Ні |
| Кількість випромінювачів в одному навушнику (+1) | 1 |
| Конструкція випромінювача | динамічні |
| Мінімальна частота, що відтворюється (Гц) | 20 |
| Максимальна частота, що відтворюється (Гц) | 20000 |
| Підтримка об'ємного звуку | Ні |
| Кабель та роз'єм | |
| Знімний кабель | Так |
| Несиметричний кабель | Ні |
| Підключення кабелю | одностороннє |
| Тип кабелю | стандартний |
| Тип роз'єму | mini jack 3,5 мм |
| Форма штекера | L-подібний |
| Комплектація | |
| інше | навушники, USB кабель, чохол, кабель mini jack 3,5 мм |
| Конструкція | |
| Вага (г) | 215 |
| Водостійкий корпус | Ні |
| Колір | Рожеве золото |
| Матеріали (голова/чаш/амбушюр) | метал+шкірозамінник/пластик/шкірозамінник |
| Поворотні чаші | Ні |
| Складна конструкція | Так |
| Тип акустичного оформлення | закриті |
| Тип конструкції | Накладні |
| Тип кріплення | Оголів'я |
| Мікрофон | |
| Вихідний штекер (для комп'ютерних гарнітур) | Ні |
| Конструкція мікрофону | вбудований у навушник |
| Управління | |
| Пульт ДУ | 1 кнопка |
| Регулятор гучності | Ні |
| Характеристики | |
| Вага (г) | 215 |
| Мінімальна частота, що відтворюється (Гц) | 20 |
| Максимальна частота, що відтворюється (Гц) | 20000 |
| Можливість проводового підключення | Так |
| Спосіб підключення | бездротовий (Bluetooth до 10м) |
| Тип | Навушники з мікрофоном |
| Тип акустичного оформлення | закриті |
| Тип бездротового підключення | Bluetooth до 10м |
| Тип конструкції | Накладні |
| Тип кріплення | Оголів'я |
| Тип роз'єму | mini jack 3,5 мм |
| Харчування | |
| Елемент живлення | Акумулятор / 40 год. |





















































































































































