- Бренд:
- Код товару:NW11506
- Доступно:Немає в наявностi
2 288 грн.
Немає в наявностi
Гарантія від 1 до 12 місяців, уточнюйте у менеджера
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Bluetooth | |
| AAC | Ні |
| aptX | Ні |
| aptX Adaptive | Ні |
| aptX HD | Ні |
| aptX Low Latency | Ні |
| LDAC | Ні |
| LHDC | Ні |
| Версія Bluetooth | Ні |
| Підключення до кількох пристроїв Bluetooth | Ні |
| Інші характеристики | |
| Ігрова гарнітура | Ні |
| Додатково | Ні |
| Аудіо характеристики | |
| Hi-Res сертифікація | Ні |
| Активне шумозаглушення | Ні |
| Вбудований підсилювач / ЦАП | Ні |
| Кількість випромінювачів в одному навушнику (+1) | 1 |
| Конструкція випромінювача | динамічні |
| Мінімальна частота, що відтворюється (Гц) | 21 |
| Максимальна частота, що відтворюється (Гц) | 18000 |
| Опір (Ом) | 24 |
| Чутливість (дБ) | 108 |
| Кабель та роз'єм | |
| Довжина шнура (м) | 3 |
| Знімний кабель | Ні |
| Підключення кабелю | Двостороннє |
| Тип роз'єму | mini jack 3,5 мм |
| Форма штекера | прямий |
| Комплектація | |
| інше | навушники, перехідник 6,3 мм |
| Амбушюри | є |
| Аудіо кабель | Ні |
| Перехідники / сплітери | перехідник на 6,3 мм |
| Чохол/кейс | Ні |
| Конструкція | |
| NFC | Ні |
| Вага (г) | 215 |
| Водостійкий корпус | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріали (голова/чаш/амбушюр) | Пластик+Кожзам/Пластик/Кожзам |
| Підсвічування | Ні |
| Складна конструкція | Ні |
| Тип акустичного оформлення | закриті |
| Тип конструкції | повнорозмірні |
| Тип кріплення | Оголів'я |
| Мікрофон | |
| Знімний мікрофон | Ні |
| Частотний діапазон (Гц) | Ні |
| Чутливість мікрофона (дБ) | Ні |
| Характеристики | |
| Можливість проводового підключення | Ні |
| Спосіб підключення | провідний |
| Тип | Навушники без мікрофона |
| Харчування | |
| Безпровідна зарядка | Ні |
| Елемент живлення | Ні |
| Час роботи | Ні |
| Швидка зарядка | Ні |































































































































