Доставка безкоштовна на відділення Нової пошти при умові повної оплати на розрахунковий рахунок для товарів від 5000 грн. При оплаті післяплатою доставка по тарифах перевізника за рахунок одержувача! Гарантія офіційна.
1 270 грн.
В наявності
Privat24 Privat24 mono alfa slon idea pp abank pumb
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Видаляйте в 7 разів більше нальоту, використовуючи чистячу насадку InterCare* Скористайтеся чистячою насадкою InterCare, щоб поліпшити стан ясен усього за 2 тижні застосування. Подовжені щетинки допомагають видаляти більше нальоту у важкодоступних місцях і міжзубних проміжках для здоров’я ясен. Покращує стан ясен усього за 2 тижні Насадка InterCare з подовженими густими щетинками високої якості видаляє зубний наліт у міжзубних проміжках. Клінічно доведено, що насадка допомагає зменшити запалення і кровоточивість ясен усього за 2 тижні. Автоматичний вибір оптимального режиму для бездоганної чистки** Функція під’єднання BrushSync завжди забезпечує неперевершену якість чищення**. Чистяча насадка Philips Sonicare W2 Optimal White синхронізується з ручкою зубної щітки Philips Sonicare з функцією BrushSync** для вибору оптимального режиму й інтенсивності, забезпечуючи бездоганний догляд за яснами. Вам буде потрібно просто почати чистку. Міняйте насадку вчасно та завжди насолоджуйтеся ідеальним результатом Чистячі насадки стануть менш ефективними через 3 місяці використання, але з BrushSync ви отримаєте нагадування ще до закінчення цього терміну. Інтелектуальна зубна щітка відстежує частоту й інтенсивність використання, тому ви отримаєте сповіщення, коли прийде час заміни. У вас немає інтелектуальної щітки Philips Sonicare? Просто слідкуйте за синіми індикаторними щетинками та замініть насадку, коли вони стануть білими. Змінна насадка для простої і швидкої заміни Насадка W2 Optimal White підходить до будь-якої зубної щітки Philips Sonicare, крім Philips One і Essence. Змінна насадка для зручної заміни та чищення. Просунута звукова технологія Philips Sonicare Просунута звукова технологія Philips Sonicare створює пульсуючий потік у міжзубних проміжках, що дозволяє щітці видаляти наліт для ідеальної чистоти порожнини рота. Протестовано для ефективного догляду за порожниною рота Усі засоби для насадки Philips Sonicare забезпечують безпечний і дбайливий догляд за зубами і яснами. Наші насадки тестуються, щоб ми могли гарантувати виняткову якість і надійність при кожному чищенні.
Характеристики
живлення -
Кількість насадок у комплекті 4 шт
Колір White
Тип насадка для зубної щітки

Ще не було питань.