- Бренд:
- Код товару:D-SXS1000/2000G
- Доступно:Немає в наявностi
5 494 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Зовнішній SSD-накопичувач Kingston XS1000 – неймовірно зручне рішення для резервного копіювання файлів. Його елегантний і компактний форм-фактор ідеально впишеться у ваш спосіб життя: цей накопичувач можна легко брати з собою куди завгодно. Однак не дозволяйте розмірам ввести вас в оману – цей мініатюрний пристрій може похвалитися швидкістю до 1050 МБ/с, забезпечуючи достатню швидкодію та простір для зберігання ваших цінних даних.
Завдяки неперевершеній зручності та вражаючі можливості зберігання XS1000 стане вашим надійним партнером з безпроблемного резервного копіювання файлів. Ваші важливі документи, відео та фото-альбоми, мультимедійні файли завжди будуть під рукою. Попрощайтеся з громіздкими пристроями та привітайте оптимізовану ефективність зберігання даних на зовнішньому накопичувачі XS1000.
| Характеристики | |
| Ємність | 2 ТБ |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen.2 |
| Вага | 28.7 г |
| Габарити | 70 x 33 x 13,5 мм |
| Зовнішня швидкість запису | 1000 МБ/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 1050 Мб/с |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | кабель USB Type-C |
| Контролер | немає даних |
| Матеріал корпуса | метал/пластик |
| Об'єм | 2 ТБ |
| Особливості | компактний, карманний розмір |
| Робоча температура | 0°C ~ 40°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 69.54 x 32.58 x 13.5 |
| Температура зберігання | від –20 °C до 85 °C |
| Тип | Зовнішній |
| Тип NAND пам'яті | 3D NAND |
| Тип пам'яті | немає даних |
| Форм-фактор | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Швидкість запису | 1000 МБ/сек |
| Швидкість читання | 1050 МБ/сек |





















































































































