- Бренд:
- Код товару:K-1397
- Доступно:Немає в наявностi
3 350 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Накопичувач SSD Patriot P220 512GB 2.5" 7mm SATAIII — ідеальне рішення для повсякденних завдань. Твердотільний накопичувач створено для найліпшої продуктивності, забезпечує максимальну швидкість читання до 550 МБ/с і швидкість записування до 500 МБ/с для блискавичного доступу до файлів, швидкого завантаження великих мультимедійних файлів.Форм-фактор 2.5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках, низьке енергоспоживання збільшить час роботи від батареї, а брак обертових частин забезпечить нульовий рівень шуму.Головні особливості:
− Технологія флеш-пам’яті TLC.
− Сертифікати стійкості: CE, FCC, RoHS.
− Проста установка і модернізація.
− Надійний захист даних.
| Характеристики | |
| Ємність накопичувача | 512 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Бренд | Patriot |
| Вага | 46 г |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 500 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Модель | P220 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |





































































































