- Бренд:
- Код товару:K-25038
- Доступно:Немає в наявностi
Твердотільний накопичувач SSD OCPC XTG-200 зробить вашу систему більш чуйною. Завдяки швидкості читання 500 МБ/с комп’ютер швидше завантажується, швидше завантажує програми та швидше завершує роботу. А 128 гігабайтів вистачить для зберігання необхідних файлів.SSD OCPC XTG-200 працює швидше, тихіше і менше нагрівається, ніж інші жорсткі диски з застарілими технологіями . Окрім цього, завдяки відсутності рухомих частин твердотільні накопичувачі довговічніші й надійніші.
| Характеристики | |
| Ємність накопичувача | 128 GB |
| Бренд | OCPC |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Gunmetal |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 450 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 500 Mb/s |
| Модель | XTG-200 |
| Розміри | 100×69.9×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |








































































































