- Бренд:
- Код товару:K-18309
- Доступно:Немає в наявностi
Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с. Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання. Продається у пластиковій упаковці.
| Характеристики | |
| Ємність накопичувача | 480 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Бренд | Apacer |
| Вага | 75 г |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | До 520 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Модель | AS340 |
| Розміри | 100×69.9×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |









































































































