- Бренд:
- Код товару:K-18892
- Доступно:Немає в наявностi
Це ідеальний по бюджету вибір для початківців геймерів. Швидкість доступу в 20 разів швидше, ніж у звичайного жорсткого диска.
AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання / запису становить 550 / 500Мб / с.
Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків.
AS340 має розширений термін служби з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.Переваги:Швидкість читання до 550 МБ/с
Швидкість запису до 500 МБ/с
Підтримка SMART/NCQ/ECC
| Характеристики | |
| Ємність накопичувача | 240 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Бренд | Apacer |
| Вага | 75 г |
| Гарантія в місяцях | 36 |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 500 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | до 550 Mb/s |
| Модель | AS340 Bulk |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Формфактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |






































































































