- Бренд:
- Код товару:D-LTC10Z960GG8
- Доступно:Немає в наявностi
2 206 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Оновлення жорсткого диска (HDD) має бути простим і доступним за ціною, і саме тут виходить на сцену EXCERIA-серія SSD накопичувачів з інтерфейсом SATA. EXCERIA-серія SSD накопичувачів з інтерфейсом SATA, розроблена для підвищення швидкості Вашого настільного комп'ютера або ноутбука в порівнянні зі звичайними жорсткими дисками, використовує BiCS FLASH, забезпечуючи збалансовану продуктивність, надійність і цінність, які перетворять ваш настільний ПК або мобільну систему.
Підвищіть свою продуктивність з EXCERIA-серією SSD накопичувачів з інтерфейсом SATA і насолоджуйтеся більш швидким завантаженням, передачею файлів і реакцією системи. Попрощайтеся з затримками жорсткого диска і насолоджуйтеся роботою з комп'ютером, гідним Вашого часу.
У порівнянні з жорсткими дисками SSD накопичувачі EXCERIA-серії з інтерфейсом SATA також забезпечують поліпшену довговічність і енергоспоживання, що означає збільшений термін служби батареї і можливість більш тривалої роботи.
Тримайте все під контролем
SSD Utility - це програмний інструмент управління на основі графічного інтерфейсу користувача (GUI), призначений для обслуговування, моніторингу та налаштування SSD!
Підвищіть свою продуктивність з EXCERIA-серією SSD накопичувачів з інтерфейсом SATA і насолоджуйтеся більш швидким завантаженням, передачею файлів і реакцією системи. Попрощайтеся з затримками жорсткого диска і насолоджуйтеся роботою з комп'ютером, гідним Вашого часу.
У порівнянні з жорсткими дисками SSD накопичувачі EXCERIA-серії з інтерфейсом SATA також забезпечують поліпшену довговічність і енергоспоживання, що означає збільшений термін служби батареї і можливість більш тривалої роботи.
Тримайте все під контролем
SSD Utility - це програмний інструмент управління на основі графічного інтерфейсу користувача (GUI), призначений для обслуговування, моніторингу та налаштування SSD!
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 81 000/88 000 |
| TBW (ресурс записів) | 240 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100.45 x 69.85 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 960 ГБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Kioxia Exceria |
| Споживання енергії | 1.7 Вт |
| Тип пам'яті | TLC |
| Ударостійкість | Є |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 540 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 555 МБ/сек |


































































































































