- Бренд:
- Код товару:D-WDS400T2R0A
- Доступно:Немає в наявностi
16 010 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Швидкий доступ до великих файлів
Твердотільний накопичувач WD Red SA500 NAS SATA SSD оптимізований для кешування в системах NAS, що забезпечить швидкий доступ до файлів, що часто використовуються.
Здатність витримувати високі навантаження
Завдяки чудовому робочому ресурсу, накопичувач WD Red SSD справляється з великою кількістю операцій читання та запису, що необхідно для надійної цілодобової експлуатації систем NAS.
Більш продуктивна робота
Накопичувач WD Red SSD, створений на основі випробуваної технології Western Digital 3D NAND спеціально для систем NAS, забезпечує максимальну продуктивність із використанням інтерфейсу SATA для домашніх та корпоративних систем, тим самим підвищуючи продуктивність та ефективність вашої роботи.
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даних |
| TBW (ресурс записів) | 2500 ТБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 20 x 150 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 4 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | WD Red SA500 |
| Споживання енергії | 6 Вт |
| Тип пам'яті | 3D NAND |
| Ударостійкість | Ні |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | немає даних |
| Швидкість запису | 520 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 560 МБ/сек |





































































































