- Бренд:
- Код товару:D-SSDPR-CX400-02T-G2
- Доступно:В наявності
9 458 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Забудьте про жорсткий диск і перенесіть свої дані на SSD CX400 gen.2, підвищивши тим самим продуктивність в 10 разів. Крім більш високої швидкості реакції накопичувач забезпечує більш надійний захист ваших даних. Завдяки тому, що в моделі CX400 gen.2 немає жодної рухомої деталі, вона є більш стійкою до коливань та ударів, ніж жорсткий диск.
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даних |
| TBW (ресурс записів) | 720 TБ |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Габарити | 100 х 69.85 x 7 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додаткові дані | - |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Контролер | PS3111-S11 |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 2 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серія | Goodram CX400 |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | Є |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Швидкість запису | 500 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 550 МБ/сек |





































































































