- Бренд:
- Код товару:NW31785
- Доступно:Немає в наявностi
9 410 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | Каструля з кришкою (діаметр: 16 см; об'єм: 2 л; висота: 16.2 см) |
| Глибина основної чаші (см) | Каструля низька з кришкою (діаметр: 20 см; об'єм: 3 л; висота: 16.8 см) |
| Дно | SIGMA Classic |
| Довжина миття (см) | Каструля з кришкою (діаметр: 20 см; об'єм: 3,5 л; висота: 18,3 см) |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | сталевий |
| Кришки | Скло |
| Ручки | Порожнисті ергономічні ручки з нержавіючої сталі 18/10 |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газова, електрична, індукційна, склокерамічна, галогенова |









































































































