- Бренд:
- Код товару:NW49586
- Доступно:Немає в наявностi
7 883 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 18 см, об'єм 1,5 л |
| Глибина основної чаші (см) | каструля з кришкою, діаметр 20 см, об'єм 3,4 л |
| Дно | капсульне за технологією IMPACT BONDING |
| Довжина миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 24 см, об'єм 5,9 л |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришки | термостійке скло |
| Ручки | нержавіюча сталь FERRINOX 18/10 |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газова, електрична, індукційна, склокерамічна, галогенова |







































































































































