- Бренд:
- Код товару:NW48742
- Доступно:В наявності
3 269 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 18 см |
| Глибина основної чаші (см) | каструля з кришкою, діаметр 20 см |
| Довжина миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 24 см |
| Довжина основної чаші (см) | Ні |
| К-ть основних чаш | Ні |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | сталевий |
| Кришки | термостійке скло |
| Ручки | нержавіюча сталь із вставками із силікону |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газова, електрична, індукційна, склокерамічна, галогенова |






































































































![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/333/5c549c77121bb-ar0743s-2-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/041/5c549c7674759-ar0743s-3-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/646/5c549c75de4b6-ar0743s-4-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/289/5c549c754a9b9-ar0743s-5-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/304/5c549c7452a7f-ar0743s-6-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/382/5c549c73b4fee-ar0743s-7-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/964/5c549c77ae895-ar0743s-1-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0743S] ARDESTO BLACK MARS[AR0743S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/182/5c6ff9bd00a9f-ar0743s-8-400x400.jpg)




