- Бренд:
- Код товару:NW56816
- Доступно:В наявності
2 490 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля, діаметр 16 см, об'єм 1,6 л |
| Глибина основної чаші (см) | каструля, діаметр 18 см, об'єм 2,1 л |
| Дно | багатошарове |
| Довжина миття (см) | каструля, діаметр 20 см, об'єм 2,6 л |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | Сірий |
| Кришки | Ні |
| Ручки | бакеліт |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газові плити, електроплити, галогенові плити, склокерамічні плити, індукційні плити |




















































































































































