- Бренд:
- Код товару:NW27837
- Доступно:Немає в наявностi
1 195 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 16 см, об'єм 1,6 л |
| Глибина основної чаші (см) | каструля з кришкою, діаметр 18 см, об'єм 2,3 л |
| Дно | 3-шарове капсульне |
| Довжина миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 20 см, об'єм 3,2 л |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | сталевий |
| Кришки | термостійке скло, з отвором для виходу пари |
| Ручки | нержавіюча сталь/силікон |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газова, електрична, індукційна, склокерамічна, галогенова |










































































































































