- Бренд:
- Код товару:NW27765
- Доступно:В наявності
1 685 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 16 см, об'єм 1,8 |
| Глибина основної чаші (см) | каструля з кришкою, діаметр 18 см, об'єм 2,5 |
| Дно | 3-шарове капсульне |
| Довжина миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 20 см, об'єм 3,4 |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Кришки | термостійке скло, з отвором для виходу пари |
| Ручки | нержавіюча сталь/силікон |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | газова, електрична, індукційна, склокерамічна, галогенова |





































































































