- Бренд:
- Код товару:NW48181
- Доступно:Немає в наявностi
9 154 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Висота миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 24 см, об'єм 6 л |
| Глибина основної чаші (см) | каструля з кришкою, діаметр 20 см, об'єм 3,5 л |
| Дно | Капсульне дно |
| Довжина миття (см) | каструля з кришкою, діаметр 16 см, об'єм 2 л |
| Довжина основної чаші (см) | Ні |
| К-ть основних чаш | Ні |
| Кількість каструль у наборі | 3 |
| Колір | глянсове полірування |
| Кришки | Скляні |
| Ручки | Нержавіюча сталь |
| Тип | Набір каструль |
| Тип джерела тепла | Каструлі з цього набору підходять для всіх типів плит, включаючи індукційні. |






































































































































