- Бренд:
- Код товару:D-RMC-M22 Black
- Доступно:В наявності
1 786 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Готувати з такою технікою, як мультиварка REDMOND RMC-M22 Black, одне задоволення. Вона практично все робить за Вас, а Ваше завдання полягає в її наповненні продуктами і вибором параметрів, необхідних для їх приготування. Мультиварка комплектується спеціальною чашею з керамічним антипригарним покриттям, об"ємом в 5 л, оснащена світлодіодним цифровим дисплеєм і 10-ма автоматичними програмами, а також функцією мультиповар.
Зручна і можливість підтримки тепла вже приготованої страви, яка може бути відключена, і встановлений таймер відстрочки старту на 24 години. З мультиваркою REDMOND RMC-M22 Black Ви легко зварите кашу і суп, стушкуєте або підсмажите улюблені продукти, зробите випічку, а також приготуєте дієтичні страви на пару, зробите йогурт і навіть пастеризацію.
| Характеристики | |
| Smart керування | відсутнє |
| В комплекті | мультиварка зі встановленою всередину чашею RB-C502, контейнер для приготування на пару, плоска ложка, черпак, мірна склянка, посібник з експлуатації, книга "120 рецептів", сервісна книжка, шнур електроживлення |
| Вага | 3.9 кг |
| Випічка | немає |
| Внутрішнє покриття чаші | керамічне |
| Голосова навігація | немає |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна кришка | відстутня |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Колір корпусу | нержавіюча сталь/чорний |
| Об'єм | 5.0 л |
| Підтримка температури | є |
| Пароварка | є |
| Попереднє скасування автопідігріву | є |
| Програми | смаження, йогурт, мультикухар, пароварка, пастеризація, підтримка температури, стерилізація посуду, таймер відстрочки, гасіння |
| Розігрів | є |
| Розміри (В х Ш х Г) | 32 х 30 х 30 см |
| Ручне налаштування | є |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Таймер відтермінування приготування | є |
| Тип | мультиварка |
| Тип керування | електронне |
| Фритюрниця | немає |
| Функція скороварки | немає |
























































































































