- Бренд:
- Код товару:TU-*EY905D10
- Доступно:Немає в наявностi
Багатофункціональність та різноманіття стравЗапікайте, випікайте, смажте, грилюйте – і це все в одному пристрої. Мультипіч – це багатофункціональний пристрій, який зможе замінити більшість кухонних девайсів. Дозвольте собі усе – від хрусткої картоплі фрі до соковитої курочки.7 автоматичних програмЗ легкістю приготуйте найрізноманітніші страви завдяки 7 програмам автоматичного приготування (картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідрація, гриль + ручний режим).Готуйте дві різні страви одночасноЗа допомогою двох асиметричних чаш та функції синхронізації приготування двох різних страв одночасно стало реальним. Обирайте 2 різні автоматичні програми, завантажуйте продукти, натискайте на «SYNC» і мультипіч закінчить приготування одночасно. Все для вашої зручності!Великий об’єм 8.3 лУ чаші об'ємом 5.2 л зручно запікати цілу курку, або велику порцію гарніру.Чаша об'ємом 3.1 л підходить для приготування однієї порції.Великий об'єм XXL дозволяє одночасно готувати щедрі порції ваших улюблених страв. Від картоплі фрі та овочів, до курячих нагетсів.Технологія грильРешітка-гриль з литого алюмінію забезпечує приготування ніжного, соковитого м'яса або овочів, ідеально прожарених прямо на вашій кухні.Регулювання температури і таймерВисокоточний контроль температури від 40°C до 200°C та 60-хвилинний таймер - запорука завжди ідеальних страв.Для програми "Дегідрація" таймер до 10 годин.Швидко та зручноЕкономте свій час на кухні завдяки делегуванню приготування страв мультипечі! Приготування на 41.2% швидше за класичну духовку А-класу. Деталі мультипечі можна мити в посудомийній машині, тож ще менше клопоту на кухні для вас!Легко митиЧаші та решітки можна мити у посудомийній машині. Економте свій час та сили!Електронна книга рецептівКнигу рецептів можна завантажити через QR-код, який ви знайдете в інструкції швидкого старту. (стр. 221)
| Характеристики | |
| Вага | 7,8 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Об`єм | 9 л |
| Покриття чаші | Антипригарні |
| Потужність | 2700 Вт |
| Температура нагріву | 40 - 200 *С |
| Ширина | 47,5 см |













































































































































