Бренд:
Код товару:
D-EY905D10
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА РІЗНОМАНІТТЯ СТРАВ
Запікайте, випікайте, смажте, грилюйте - і це все в одному пристрої. Мультипіч - це багатофункціональний пристрій, який зможе замінити більшість кухонних девайсів. Дозвольте собі усе - від хрусткої картоплі фрі до соковитої курочки.
7 АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМ
З легкістю приготуйте найрізноманітніші страви завдяки 7 програмам автоматичного приготування (картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідратація, гриль + ручний режим).
ГОТУЙТЕ ДВІ РІЗНІ СТРАВИ ОДНОЧАСНО
За допомогою двох асиметричних чаш та функції синхронізації приготування двох різних страв одночасно стало реальним. Обирайте 2 різні автоматичні програми, завантажуйте продукти, натискайте на «SYNC» і мультипіч закінчить приготування одночасно. Все для вашої зручності!
ВЕЛИКИЙ ОБ’ЄМ 8,3 Л
У чаші об’ємом 5,2 л зручно запікати цілу курку, або велику порцію гарніру. Чаша об’ємом 3,1 л підходить для приготування однієї порції Великий об’єм XXL дозволяє одночасно готувати щедрі порції ваших улюблених страв. Від картоплі фрі та овочів, до курячих нагетсів.
ТЕХНОЛОГІЯ ГРИЛЯ
Решітка-гриль з литого алюмінію забезпечує приготування ніжного, соковитого м’яса або овочів, ідеально прожарених прямо на вашій кухні.
РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ І ТАЙМЕР
Високоточний контроль температури від 40°С до 200°С та 60-хвилинний таймер - запорука завжди ідеальних страв. Для програми "Дегідрація" таймер до 10 годин.
ШВИДКО ТА ЗРУЧНО
Економте свій час на кухні завдяки делегуванню приготування страв мультипечі! Приготування на 41,2% швидше за класичну духовку А-класу. Деталі мультипечі можна мити в посудомийній машині, тож ще менше клопоту на кухні для вас!
ЛЕГКО МИТИ
Чаші та решітки можна мити у посудомийній машині. Економте свій час та сили!
ЕЛЕКТРОННА КНИГА РЕЦЕПТІВ
Книгу рецептів можна завантажити через QR-код, який ви знайдете в інструкції швидкого старту.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 7.8 кг |
| Габарити | 30.6 х 42 х 40 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 8 шт |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Колір корпусу | чорний зі сріблястим |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Модель | EY905D10 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 8.3 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2700 Вт |
| Програми | картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідрація, гриль, ручний режим |
| Робоча температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |





































































































