Бренд:
Код товару:
D-EY501A10
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насолоджуйтесь здоровим приготуванням їжі за допомогою двох приладів в одному! Зручна мультипіч Easy Fry & Grill поєднує в собі фритюрницю і гриль для здорового смаження з мінімальним вмістом олії або без неї, а також бездоганне приготування на грилі у вас на кухні. Це ідеальна альтернатива класичній духовці, яка забезпечує швидкі результати з меншим споживанням енергії.
Технологія для отримання хрусткої скоринки
Технологія Extra crisp пропонує ідеальний баланс температури і потоку гарячого повітря для отримання хрусткої золотистої скоринки з невеликим додаванням олії або без додавання масла - насолоджуйтеся приготуванням з додаванням на 99% менше масла, ніж при звичайній жарці!
На 99% менше доданого жиру
Приготування 700 г свіжої картоплі фрі з 8 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії.
Технологія гриль
Решітка-гриль з литого алюмінію забезпечує приготування ніжного, соковитого м'яса або овочів, ідеально прожарених прямо на вашій кухні.
Технологія Extra Crisp
Здорова технологія смаження у фритюрі забезпечує хрусткі золотисті результати практично без олії та на 99% менше доданого жиру.
Електронна книга рецептів
Надихайтеся легкими та смачними рецептами, щоб радувати всю родину день у день - завантажуйте цифрову книгу рецептів.
Швидке приготування
Easy Fry&Grill готує на 34% швидше, ніж традиційна духовка.
Розмір чаші XL
Великий об’єм 4,2 л ідеально підходить для приготування смачних страв для сім’ї та друзів - до 6 осіб.
Легке очищення
Чашу можна мити в посудомийній машині, тому процес очистки не займе багато часу та сил.
Регулювання температури і таймер
Високоточний контроль температури від 80°C до 200°C разом зі зручним 60-хвилинним таймером щоразу забезпечує ідеальний результат.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 5.3 кг |
| Габарити | 36.1 x 27 x 32.4 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | є |
| Кількість програм | 6 шт |
| Колір | нержавіюча сталь та чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | EY501A10 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1550 Вт |
| Програми | випічка, запікання, гриль, фритюр |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | механічне |


















































































































