Бренд:
Код товару:
D-FW4018E0
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мультипіч Tefal Easy Fry XL Surface
Відкрийте для себе Tefal Easy Fry XL Surface — мультипіч, яка готує смачні страви за короткий час! Її містка квадратна корзина дає змогу готувати щедрі порції всіх ваших улюблених страв. Створена для великих сімей і тих, хто часто приймає гостей. Незважаючи на свою місткість, в Easy Fry XL Surface компактний розмір, тому вона не займає багато місця на кухні. Щодо смаку страв, то тут не може бути конкуренції! Технологія Extra-Crisp і подвійні нагрівальні елементи гарантують хрустку скоринку кожного разу.
Велика робоча поверхня
Простора поверхня дає змогу готувати до 1 кг картоплі фрі, піцу діаметром 27 см або 30 курячих крилець. Проте завдяки квадратній формі місце на кухонній стільниці використовується оптимально.
Компактний дизайн
Дизайн Easy Fry XL Surface заощаджує простір на вашій кухні, поєднуючи стиль і функціональність.
Максимальна універсальність
Ця мультипіч підходить для приготування всіх ваших улюблених страв: картопля фрі, нагетси, риба, піца, печиво тощо.
Технологія Extra-Crisp
Хрусткі апетитні страви будуть готові за лічені хвилини завдяки технології Tefal Extra-Crisp і подвійним нагрівальним елементам.
Віконце для зручного спостерігання
Зручне приготування завдяки віконцю, через яке можна стежити за процесом приготування, не відкриваючи корзину.
Цифрова панель
Ця проста у використанні мультипіч оснащена інтуїтивно зрозумілою цифровою панеллю для легкого налаштування програми, температури й часу приготування.
Економія енергії
Енергоефективне приготування, яке потребує до 70% менше енергії* і готує до 45% швидше за традиційні духовки. *Тести, проведені в 2024 році на замороженій картоплі фрі.
Застосунок My Tefal
Доповніть своє меню, користуючись застосунком My Tefal, у якому ви знайдете багато рецептів та персоналізованих послуг.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 4.9 кг |
| Габарити | 19.8 х 39 х 34 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 10 шт |
| Колір | чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Easy Fry XL Surface |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4 л |
| Оглядове вікно | є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Програми | картопля фрі, нагетси, курка, риба, овочі, печиво, бекон, дегідрація, піца заморожена, піца класична, ручний режим |
| Робоча температура | 40 - 230 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |







































































































