Бренд:
Код товару:
D-EY8618E0
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мультипіч Easy Fry Mega Compact EY8618E0 від Tefal поєднує потужні можливості приготування в стильному, компактному дизайні, що ідеально вписується в будь-яку кухню. Готуйте хрумку піцу, соковите м’ясо або золотисту рибу для всієї родини — швидко та без зайвих клопотів. Очищення не потребує зусиль завдяки чаші, яку можна мити в посудомийній машині, а із застосунком My Tefal розумні персоналізовані рецепти доступні лише в один дотик!
Компактний дизайн
Створена для максимальної зручності, мультипіч з надвеликим об’ємом має напрочуд компактні розміри, що дозволяє заощаджувати місце на кухні.
Надвелика місткість
Багато страв — мінімум простору! Надвелика місткість мультипечі вдало поєднується з компактним дизайном, зручним для розміщення на стільниці.
Інтуїтивний сенсорний дисплей
Доторкніться, приготуйте, готово! Інтуїтивний сенсорний дисплей робить приготування в мультипечі простим і безтурботним, дозволяючи щодня готувати смачні страви.
Економія енергії та часу
Готуйте швидше та заощаджуйте енергію! Easy Fry Mega Compact споживає до 65% менше енергії та готує до 37% швидше, ніж традиційні духові шафи.*
* випробування, проведені у 2024 році на замороженій картоплі фрі
Збалансовані страви
Від хрумкої піци до соковитого лосося — легко готуйте широкий вибір збалансованих, смачних і безтурботних страв щодня.
Застосунок My Tefal
З My Tefal готуйте розумніше, а не складніше! Знаходьте рецепти за смаком, часом або інгредієнтами, плануйте меню та багато іншого — безкоштовно.
Легке очищення
Жодного безладу й зайвого клопоту! Чаша з антипригарним покриттям, придатна для миття в посудомийній машині, забезпечує швидке та легке очищення.
Ремонтопридатність протягом 15 років
За доступною ціною завдяки 6 200 сервісним майстрам по всьому світу ми рекомендуємо ремонтувати ваш продукт — так він прослужить значно довше.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 4.6 кг |
| Габарити | 29.7 х 39.2 х 30.6 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 8 шт |
| Колір | чорний |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | EY8618E0 |
| Нагрівальний елемент | галогеновий |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 7.5 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2020 Вт |
| Програми | картопля фрі, нагетси, курка, овочі, м`ясо, риба, десерт |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне, механічне керування |


























































































































