Бренд:
Код товару:
D-EY7528E0
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Ексклюзивна технологія Even Fry для рівномірного запікання забезпечує однакове проникнення тепла з усіх боків та всередині. Ваші страви завжди будуть рівномірно запечені з усіх боків завдяки верхнім нагрівальним елементам.
Суперкомпактна конструкція з двома вертикально розташованими чашами економить простір та ідеально вписується в сучасну ергономіку кухні.
Інтуїтивна сенсорна панель керування дає змогу легко й швидко увімкнути одну чи дві з шести автоматичних програм для ваших продуктів: картопля фрі, курка, овочі, риба, десерт, розстоювання тіста або готувати в ручному режимі, налаштовуючи час і температуру по-своєму.
З мультипіччю на вашому столі завжди будуть різноманітні страви. Експериментуйте, обираючи рецепти в застосунку My Tefal. Якщо ви дотримуєтеся принципів здорового харчування, дві решітки для стікання жиру стануть у пригоді, адже з ними у ваших стравах не буде зайвого жиру.
Мультипіч Easy Fry Crispy Stack готує на 55% швидше за традиційну духовку й не потребує попереднього нагрівання. Тому вона економить електроенергію до 70%.
Дві чаші на 4 л та 6 л для одночасного приготування двох страв завдяки функції синхронізації дають змогу подати на стіл одразу до 8 порцій. Курка й картопля фрі на обід, риба та овочі - на вечерю. Вистачить і сім’ю нагодувати, і друзів пригостити.
Не витрачайте час на миття посуду. Після приготування покладіть решітки мультипечі в посудомийну машину.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 8 кг |
| Габарити | 39.8 х 24.5 х 44.2 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 6 шт |
| Колір | чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | EY7528E0 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 6 л + 4 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2700 Вт |
| Програми | картопля фрі, курка, овочі, десерт, тісто, риба, + ручний режим |
| Робоча температура | 35 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |























































































































