Бренд:
Код товару:
D-NA220/00
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насолоджуйтеся здоровою їжею з до 90% меншим вмістом жиру
Гаряче повітря дозволяє готувати ваші улюблені страви з використанням на 90% менше жиру без жодної шкоди для смаку.
13 різних режимів приготування одним натисненням кнопки
Смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте тощо. Установіть час і температуру вручну або скористайтеся стандартними функціями 13 різних режимів приготування, включно із розігріванням, розморожуванням і зберіганням тепла.
Віконце для спостереження за процесом приготування
Більше ніяких здогадок. Слідкуйте за своєю стравою, щоб бачити, як вона готується, і вийняти її у потрібний момент!
Сенсорний екран для зручного керування
Простий і зручний сенсорний екран підтримує 9 стандартних програм: заморожена картопля фрі, свіжа картопля фрі, курячі гомілки, м’ясо, риба, сніданок, овочі, пиріг і зберігання тепла.
Смачні рецепти спеціально для вашої мультипечі в HomeID
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів і спеціальних налаштувань для вашої мультпечі. 93% користувачів стверджують, що HomeID полегшує приготування їжі.
Швидке та легке чищення
Заощаджуйте час на прибиранні за допомогою StarPlate з антипригарним покриттям, яку можна мити в посудомийній машині.
Ідеальний розмір для будь-якої кухні з ємністю 4,2 л
Компактна конструкція ідеально підходить для будь-якої кухні – як великої, так і малої. У 4,2-літрову піч поміщається до 500 г картоплі фрі, 6 курячих гомілок або 500 г овочів.
Заощаджуйте час і зменшуйте рахунки за електроенергію
Готуйте на 50% швидше та заощаджуйте до 70% електроенергії, використовуючи мультипіч Philips замість духовки.
Смачна хрустка скоринка завдяки технології RapidAir
Хрустка скоринка ззовні та ніжна текстура всередині, з невеликою кількістю олії або взагалі без неї. Технологія RapidAir з унікальним дизайном starfish створює ідеальний потік повітря для швидкого та смачного приготування кожного разу.
| Характеристики | |
| Smart управління | є |
| Вага | 4.45 кг |
| Габарити | 36.8 x 27.3 x 29.3 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | без знімної чаші |
| Кількість програм | 13 шт |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Philips NA220/00 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Оглядове вікно | є |
| Потужність | 1500 Вт |
| Програми | заморожена картопля фрі, свіжа картопля фрі, курячі гомілки, м`ясо, риба, сніданок, овочі, пиріг, збереження тепла |
| Робоча температура | 60 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |















































































































