Бренд:
Код товару:
D-NA150/00
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Наш компактний аерогриль з двома кошиками
Легко перемикайтеся між двома кошиками та загальним великим лотком за допомогою знімного роздільника. Готуйте все що завгодно - від страви з двох інгредієнтів до цілої курки - і насолоджуйтесь хрусткою скоринкою та ніжною м’якоттю з технологією RapidAir.
Хрумка скоринка і ніжна м’якоть, на 90% менше жиру
Технологія RapidAir та унікальний дизайн у формі зірки дозволяють приладу готувати основні страви та гарніри до ідеальної скоринки.
Вибирайте із двох кошиків або одного великого лотка для випікання
Заберіть розділювач, щоб об’єднати два кошики 3,55 л в просторий лоток для випікання об’ємом 7,1 л. У нього поміститься до 900 г картоплі фрі, 1,2 кг овочів чи 10 курячих ніжок. Також можна приготувати у великому кошику дві цілих курки вагою до 1 кг.
Ергономічний дизайн заощаджує місце та забезпечує безпечне перенесення лотка.
Наш компактний аерогриль з двома кошиками заощадить 40% простору. Лоток має дві міцні горизонтальні ручки для безпечного та комфортного перенесення, навіть якщо він доверху наповнений їжею.
Одночасне приготування в обох кошиках
Автоматично синхронізуйте час приготування в обох кошиках, щоб різні інгредієнти були готові одночасно.
Смачні рецепти для вашого аерогрилю у нашому додатку HomeID.
Відкрийте для себе аерогриль з двома кошиками з персоналізовані рецепти в HomeID. Користуйтеся покроковими посібниками та готуйте сотні апетитних рецептів з оптимальними налаштуваннями для вашої моделі аерогрилю.
Підігрійте їжу за мінімальний час
Підігріти залишки вчорашньої вечері? Легко - функція підігріву дозволить насолодитися гарячою їжею вже за кілька хвилин без необхідності гріти їжу в мікрохвильовій печі.
6 передустановок та 10 способів приготування для створення різноманітних страв
Виберіть час і температуру, щоб активувати один із 10 способів приготування: підігрів, випікання, гриль, запікання та інші, або виберіть одну з 6 зручних передустановок, щоб легко готувати основні інгредієнти.
Економія електроенергії та грошей
Готуйте на 40 % швидше і витрачайте на 75 % менше електроенергії, використовуючи аерогриль Philips з двома кошиками замість духової шафи.
Зручне очищення
Деталі аерогрилів Philips оснащені антипригарним покриттям, а також їх можна мити у посудомийній машині. Витрачайте менше часу на очищення, більше - на улюблені страви.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 43.88 x 30.16 x 29.52 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 10 шт |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Philips NA150/00 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 7.1 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2450 Вт |
| Програми | смаження, запікання, гриль, випічка, приготування в одній каструлі, смаження з перемішуванням, пасерування, приготування замороженої їжі, розігрівання, розморожування, висушування, тости |
| Робоча температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |





















































































































