Бренд:
Код товару:
D-NA120/00
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насолоджуйтеся здоровою їжею з до 90% меншим вмістом жиру
Тепер ви можете готувати смачну, здорову їжу практично без додавання олії.
12 способів приготування в одному зручному приладі
Смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте тощо. Легко налаштовуйте час і температуру у 12 різних режимах приготування, включно зі швидким розігріванням, розморожуванням і дегідратацєю.
Смачні рецепти спеціально для вашої мультипечі в нашій програмі HomeID
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів і спеціальних налаштувань для вашої мультипечі. 93% користувачів стверджують, що програма HomeID полегшує приготування їжі.
Швидке та легке чищення
Заощаджуйте час на чищенні зі StarPlate з антипригарним покриттям і кришкою, яку можна мити в посудомийній машині.
Об’єм 4,2 л для легкого приготування гарнірів і закусок
Компактна конструкція ідеально підходить для будь-якої кухні – як великої, так і малої. У 4,2-літрову піч поміщається до 500 г картоплі фрі, 6 курячих гомілок або 500 г овочів.
Заощаджуйте час і зменшуйте рахунки за електроенергію
Готуйте на 50% швидше та заощаджуйте до 70% електроенергії, використовуючи мультипіч Philips замість духовки.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 36.8 х 27.3 х 29.3 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 12 шт |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Philips NA120/00 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4.2 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1500 Вт |
| Програми | смаження, запікання, гриль, випічка, приготування в одній каструлі, смаження з перемішуванням, пасерування, приготування замороженої їжі, розігрівання, розморожування, висушування, тости |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | механічне керування |





































































































































