Бренд:
Код товару:
D-NA110/00
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Насолоджуйтесь здоровою їжею з до 90% меншим вмістом жиру
Тепер ви можете готувати смачну їжу без будь-яких провин, практично не потребуючи додавання олії для здорової їжі без компромісу щодо смаку.
12 способів приготування в одному зручному приладі
Смажимо на повітрі, запікаємо, смажимо на грилі тощо. Легко регулюйте час і температуру для 12 різних способів приготування, включаючи швидке розігрівання, розморожування та зневоднення.
Смачні рецепти, адаптовані до вашої фритюрниці, у нашому додатку HomeID
Відкрийте для себе тисячі безкоштовних рецептів і спеціальних налаштувань для вашого Airfryer. 93% користувачів кажуть, що додаток HomeID полегшує приготування їжі.
Швидке та легке очищення
Економте час на прибиранні за допомогою нашої антипригарної тарілки StarPlate і каструлі, яку можна мити в посудомийній машині.
Ємність 3,2 Qt для легких гарнірів і закусок
Компактний дизайн ідеально підходить для будь-якої великої чи маленької кухні. Вміщує до 14 унцій картоплі фрі, 4 курячих гомілок або 14 унцій овочів на сковороді 3,2 Qt
Економте час і зменшіть рахунки за електроенергію
Готуйте до 50% швидше та заощаджуйте до 70% енергії, коли готуєте з Philips Airfryer замість духовки.
Смачно хрустке завдяки технології RapidAir
Хрусткі зовні та ніжні всередині, з невеликою кількістю олії або без неї. Технологія RapidAir з унікальним дизайном «Морська зірка» створює ідеальний повітряний потік, щоб щоразу готувати швидко та смачно.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 2.8 кг |
| Габарити | 27.3 x 25.7 x 35.2 см |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 12 шт |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Модель | Philips NA110/00 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 3.2 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1500 Вт |
| Програми | немає даних |
| Робоча температура | 0 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | механічне керування |





















































































































