Бренд:
Код товару:
D-HD9880/90
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мультипіч Combi XXL з NutriU автоматично регулює час і температуру приготування та швидкість потоку повітря. Персоналізація приготування: готуйте стейк та інші білкові страви з улюбленим ступенем прожарювання. Програми автоматичного приготування: виберіть інгредієнт та його кількість – все інше зробить мультипіч. Інноваційний дизайн дозволяє легко очищати знімні компоненти - всі компоненти можна мити в посудомийній машині. Заощаджуйте до 70% електрики та готуйте на 40% швидше.
| Характеристики | |
| Smart управління | є |
| Вага | 9.45 кг |
| Габарити | 30.7 х 31.5 х 40.3 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 22 шт |
| Колір | чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кришка | немає |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | HD9880/90 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 8.3 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2200 Вт |
| Програми | випарювання вологи, випічка, гриль, смаження, запікання, йогурт, комбі-випікання, комбі-гриль, комбі-запікання, конфі, обсмажування, розморожування, розігрів, соте, стир-фрай, су-вид, томлення, гасіння, гасіння в соусі , ферментування |
| Робоча температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне, механічне керування |





















































































































