Бренд:
Код товару:
D-HD9285/00
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Ваш мережевий друг-кулінар для приготування корисних страв для всієї родини
Інтуїтивний застосунок HomeID легко під’єднується до аерогриля і стане для вас цінним помічником у приготуванні їжі. Оцініть приготування корисної їжі та відкривайте для себе нові рецепти смачних страв, а також відстежуйте процес приготування дистанційно за допомогою програми.
Дуже універсальний і багатофункціональний аерогриль «Все в одному»
Новий аерогриль Philips серії 5000 XXL Connected має 16 різних функцій приготування: смажте, випікайте, готуйте на грилі, запікайте, випаровуйте вологу, обсмажуйте, розморожуйте, підігрівайте, ферментуйте і не тільки.
Рецепти смачних і корисних страв для аерогриля на кожен день
Відкрийте для себе сотні апетитних, смачних, простих у приготуванні та корисних страв, які можна приготувати у вашому аерогрилі. Рецепти HomeID створені експертами-нутриціологами, щоб ваш раціон був збалансованим і поживним.
Виберіть, встановіть і розслабтеся
Виберіть рецепт, відправте його в аерогриль і спостерігайте за приготуванням їжі, сидячи з комфортом на дивані. Додаток HomeID пропонує покрокові керівництва для приготування домашніх страв, які припадуть до душі всій родині. Також доступне голосове керування, сумісне з Amazon Alexa.
Корисна смажена їжа завдяки технології Rapid Air
Технологія Rapid Air з унікальним дизайном у формі зірки забезпечує оптимальний потік повітря для створення страв із хрусткою скоринкою та ніжною текстурою всередині - практично або зовсім без олії.
Найсмачніші страви та на 90% менше жиру
В аерогрилі Philips серії 5000 XXL Connected використовується гаряче повітря для приготування ваших улюблених страв із хрусткою скоринкою, забезпечуючи на 90% менше жиру.
Розмір XXL. Для всієї родини
Аерогриль Philips серії 5000 XXL Connected розроблено з урахуванням потреб усієї родини. Кошик місткістю 1,4 кг і чаша об’ємом 7,2 л дають змогу готувати найрізноманітніші страви. Готуйте до 6 порцій за раз для сім’ї та друзів.
Економія часу та електрики
Аерогрилі Philips працюють ефективніше, заощаджуючи час і електрику - до 60% менше витрата електроенергії і до 40% швидше, ніж традиційна духова шафа.
Простота використання та очищення
Усі знімні компоненти можна мити в посудомийній машині. Кошик аерогриля QuickClean має антипригарне покриття для зручного очищення. Смаження в аерогрилі також означає, що в будинку не буде запаху традиційного фритюру.
| Характеристики | |
| Smart управління | є |
| Вага | 6.25 кг |
| Габарити | 33 х 30 х 41 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 7 шт |
| Колір | білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | Philips HD9285/93 |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 7.2 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 2000 Вт |
| Програми | випічка, гриль на решітці, запікання овочів та м`яса, розморожування/розігрів, сушіння, томління/тушкування |
| Робоча температура | 40 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |






























































































































