Бренд:
Код товару:
D-AF1700DB
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Практична фритюрниця Gorenje з великим об’ємом 5 л вміщає дійсно велику кількість їжі. Ви можете легко і швидко приготувати обід або вечерю для всієї родини. Сковорода має антипригарну поверхню, до якої нічого не прилипає. Крім того, завдяки приготуванню на гарячому повітрі всі страви будуть корисними та свіжими, але не втратять своєї хрусткості та чудового смаку. На світлодіодному дисплеї, який легко читається, ви побачите всі налаштування температури та часу. Індикатор температури і таймер допоможуть приготувати улюблені страви.
Точний відлік часу зі звуковим сигналом
Задавайте час на власний розсуд. На таймері можна встановити до 60 хвилин. Про закінчення заданого часу повідомить приємний звуковий сигнал.
Набагато корисніше, ніж смажити в олії
Циркуляція потоку гарячого повітря з усіх боків забезпечує рівномірний розподіл тепла. Завдяки цьому страви мають хрумку скоринку зовні та ніжну текстуру всередині.
Від 80°C до 200°C
Зміна температури вручну під час роботи дозволяє коригувати зовнішній вигляд страви та стан скоринки. Крім того, на вибір доступно 8 попередньо встановлених програм з оптимальною температурою, що автоматично налаштовується.
Чудова якість страв та проста подача
Спеціальна антипригарна поверхня всередині кошика запобігає прилипанням їжі до її стінок і дозволяє подавати з неї страви прямо на тарілки.
Від гострих закусок до солодощів
Аерогриль підходить не тільки для обсмажування, але і для випікання солодких десертів, включаючи печиво, кекси, тістечка та торти. З його допомогою можна навіть смажити горіхи!
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 6 кг |
| Габарити | 36.5 х 29.1 х 33.5 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 36.5× 29.1×33.5 |
| Діапазон робочих температур | 80-200 |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Загальний об'єм | 5 л |
| Знімна чаша | зі знімною чашею |
| Кількість програм | 8 шт |
| Колір | чорний зі сріблястим |
| Комплектація | мультипіч |
| Кришка | знімна |
| Максимальне завантаження | 5 кг |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Модель | AF1700DB |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Особливості | Антипригарне покриття чаші |
| Потужність | 1700 Вт |
| Програми | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, розморожування |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | сенсорне керування |
| Управління | Сенсорне |




































































































































