Бренд:
Код товару:
D-AF1300XG
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Регулювання температури 80°С - 200°C
Можна вручну регулювати температуру випікання під час роботи мультипічки, щоб отримати саме таку скоринку, як ви любите. Ви також можете вибрати одну з 9 автоматичних програм, на яких температура вже встановлена заздалегідь.
Багатофункціональний помічник на кухні
Крім смаження, мультипіч може випікати солодкі десерти: печиво, мафіни, брауні, торти або навіть смажити горіхи.
Більше користі та смаку!
Усього 5 мл олії достатньо для того, щоб отримати бажану хрустку скоринку на запечених скибочках картоплі, шматочках індички, кільцях цибулі. Страви, приготовані в мультипічці, набагато корисніші та смачніші.
Антипригарне покриття
Спеціальне антипригарне покриття поверхні кошика не дає змоги їжі прилипати до стінок, тому страву можна подавати прямо з кошика в тарілку.
| Характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вага | 3.2 кг |
| Габарити | 31.3 х 26 х 31.7 cм |
| Дисплей | без дисплея |
| Знімна чаша | без знімної чаші |
| Кількість програм | 3 шт |
| Колір | білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Кришка | відкидна |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Модель | AF1300XG |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Об'єм чаші | 4.5 л |
| Оглядове вікно | відсутнє |
| Потужність | 1300 Вт |
| Програми | випічка, запікання овочів та м`яса, смаження у фритюрі |
| Робоча температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | без таймера |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипіч |
| Тип управління | механічне керування |























































































































