- Бренд:
- Код товару:TU-EY9428E0
- Доступно:Немає в наявностi
6 884 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Насолоджуйтесь приготуванням здорової їжі з DUAL EASY FRY XXL EY9428E0 від Tefal. Мультипіч поєднує в собі аерофритюрницю і гриль для приготування найсмачніших страв з хрусткою скоринкою, з використанням мінімальної кількості олії або зовсім без неї. Витрачайте на приготування мінімум свого часу З DUAL EASY FRY XXL EY9428E0 можна готувати дві різні страви одночасно, що дозволить вам максимально економити час. Дві асиметричні чаші загальним об'ємом 11 л Використовуйте чашу об'ємом 6,5 л для приготування великих інгредієнтів, наприклад недільної спекотної вечері для великої сім'ї, або чашу об'ємом 4.5 л для приготування на одну людину. 6 автоматичних програм З легкістю готуйте найрізноманітніші страви завдяки 6 автоматичним програмам (Фрі, курка, овочі, риба, десерт, дегідратація) та ручний режим. Економія енергії та часу Dual Easy Fry & Grill споживає на 70% менше енергії і готується на 40% швидше, ніж традиційні духовки.*Випробування проводилися в 2024 році. Технологія Extra Crisp для отримання хрусткої скоринки Технологія Extra Crisp оптимізує потоки повітря для отримання хрустких, золотистих страв зовні, м'яких і соковитих усередині з невеликим додаванням олії або без її використання - насолоджуйтесь найсмачнішими стравами з додаванням олії на 99% менше, ніж за звичайної смаження! Легко очищати Знімні частини можна мити в посудомийній машині. Безкоштовний додаток з рецептами Відкрийте для себе безкоштовну програму з широким вибором щоденних рецептів, що готуються менш ніж за 15 хвилин.
| Характеристики | |
| Вага | 8.13 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 11 л (6,5 л та 4,5 л) |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 45.8 x 38.5 x 33 см |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Температура нагріву | 40 - 200 *С |
| Тип управління | Сенсорне |







































































































































