- Бренд:
- Код товару:TU-NA321/00
- Доступно:Немає в наявностi
5 399 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Опис Мультипіч Philips Series 3000 Ovi NA321/00Швидке рівномірне приготування завдяки технології RapidAir PlusНасолоджуйтесь смачною їжею, яка містить до 90% менше жиру. Запатентована технологія RapidAir Plus з унікальною конструкцією у формі зірки має більшу швидкість потоку, забезпечуючи циркуляцію гарячого повітря навколо та крізь страву, завдяки чому вона готується рівномірно всередині та зовні, а ви отримуєте смачну домашню страву. Стильне віконце для контролю процесу приготуванняЗабудьте про вгадування потрібного моменту. Спостерігайте за процесом приготування, щоб побачити момент ідеальної готовності страви. Готуйте стильно. Нескінченне натхнення з додатком HomeIDПонад 10000 смачних рецептів, створених спеціально для цієї мультипечі, із простими покроковими інструкціями.
| Характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Виробник | Philips |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 4,2 л |
| Покриття чаші | Антипригарні |
| Розмір | 30 х 29 х 40 см |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Температура нагріву | 40 - 200 *С |






































































































































