- Бренд:
- Код товару:TU-AF1700DB
- Доступно:Немає в наявностi
3 007 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Розмір чаші Практична чаша об'ємом 5 літрів дозволяє приготувати більше за один раз. Точний відлік часу зі звуковим сигналом Задавайте час на власний розсуд. На таймері можна встановити до 60 хвилин. Про закінчення заданого часу повідомить приємний звуковий сигнал. Набагато корисніше, ніж смажити в олії Циркуляція потоку гарячого повітря з усіх боків забезпечує рівномірний розподіл тепла. Завдяки цьому страви мають хрумку скоринку зовні та ніжну текстуру всередині. Від 80°C до 200°C Зміна температури вручну під час роботи дозволяє коригувати зовнішній вигляд страви та стан скоринки. Крім того, на вибір доступно 8 попередньо встановлених програм з оптимальною температурою, що автоматично налаштовується. Чудова якість страв та проста подача Спеціальна антипригарна поверхня всередині кошика запобігає прилипанням їжі до її стінок і дозволяє подавати з неї страви прямо на тарілки. Від гострих закусок до солодощів Аерогриль підходить не тільки для обсмажування, але і для випікання солодких десертів, включаючи печиво, кекси, тістечка та торти. З його допомогою можна навіть смажити горіхи!
| Характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарні |
| Розмір | 36.5 х 29.1 х 33.5 см |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Температура нагріву | 80 - 200°C |
| Тип управління | Сенсорне |
















































































































