- Бренд:
- Код товару:TU-TD3030IBK
- Доступно:Немає в наявностi
7 681 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Виробник: Braun. Тип: мультипіч (аерофритюрниця). Стан товару: Новий. Тип керування: електронне. Колір: чорний. Функції приготування: розігрів. Розміри, мм: 265 x 315 x 270. Потужність, Вт: 2850. Особливості: дисплей. Вага, кг: 7. Функції приготування: смаження у фритюрі. Об'єм, л: 8. Матеріал корпусу: пластик. Таймер: електронний. Особливості: звуковий сигнал після завершення роботи. Особливості: знімний контейнер (чаша). Особливості: антипригарне покриття. Кількість програм (режимів) приготування: 8. Комплектація: інструкція. Робоча температура, °С: 80-200. Комплектація: мультипіч. Функції приготування: гриль.
| Характеристики | |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Braun |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Країна | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Об`єм | 8 л |
| Покриття чаші | Антипригарні |
| Потужність | 2900 Вт |
| Температура нагріву | 80 - 200°C |













































































































